Právě se nacházíte: Úvod » PomocPro Reality
Nabízíme Vám

Realitní kancelář PomocPro Reality s.r.o. je členem finanční skupiny PomocPro, a.s. a doplňuje již tak širokou škálu jejích kvalitních finančních služeb.

Naše realitní kancelář si klade za cíl uspokojit na realitním trhu poptávku po službách za jejichž kvalitu realitní kancelář skutečně finančně svému klientovi ručí! Tím nechceme říci, že nejsou na trhu další kvalitní realitní kanceláře, ale my jako první a jediní na trhu poskytujeme klientům finanční kauci na naše služby tak, aby v případě oprávněné nespokojenosti s naší službou mohl automaticky kompenzovat svoje ztráty a nemusel se plnění domáhat desítky let po soudech.

Finanční garance, které svým klientům dáváme, jsou jen stěží kopírovatelné u ostatních i velkých realitních kanceláří, jelikož se zpravidla jedná jen o malá franšízovaná “eseróčka“, která zpravidla nemají na podobné služby prostředky.

Naší hlavní konkurenční výhodou je však komplexnost služeb, kdy pouze neslibujeme čištění právních vad na nemovitostech zatížených exekucemi, či poskytnutí překlenovacích úvěrů, ale vzhledem k tomu, že jsou tyto služby původním řemeslem naší mateřské společnosti, tyto služby skutečně velmi hbitě a profesionálně provádíme.

Vzhledem k nechvalně známým případům zpronevěry prostředků, které vkládali klienti do úschov realitních kanceláří, zřizujeme úschovu u renomované advokátní kanceláře JUDr. Kamila Mattese, aby kupující mohli klidně spát a prodávající měli jistotu, že jsou jejich budoucí peníze skutečně v bezpečí.

Jsme si vědomi, že zdrojem našeho úspěchu je jen a pouze náš spokojený klient a proto podstatou naší práce je absolutní přizpůsobení se klientovým požadavkům!

Rychlé vyhledávání

Reality

Novinky

Realitní prostředí se začíná po letech konečně pročišťovat

Padl první trest za nekalé praktiky v realitách

Spotřebitelské úvěry plné chyb a mlžení, v pořádku byla jen pětina

Lidé by měli opravdu důkladně zvážit, u jaké instituce si úvěr vezmou a u jaké nikoli.

ČOI - kauza ohledně RPSN

Klienti by si měli dát pozor na tyto podvodné praktiky některých splátkových společností.

Velice zajímavý a přínosný článek o koupi zadlužené nemovitosti

Koupě zadlužené nemovitosti? Na dražby je pozdě a jsou příliš riskantní

2019 © PomocPro Reality s.r.o. Všechna práva vyhrazena