Právě se nacházíte: Úvod » Proč vybrat nás » Finanční garance » Garance
Garance

V případě výhradního prodeje Vaší nemovitosti, jako záruku za naše kvalitní a profesionálně odvedené služby, Vám nabízíme vyplacení kauce ve výši až 50 000,-Kč . Tuto kauci je prodávající oprávněn držet a používat po dobu trvání smlouvy a to až do jejího skončení.

Pokud uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti, dovolujeme si Vám nabídnout služby naší realitní kanceláře, která zajistí bezproblémový prodej Vašich nemovitostí za nejvyšší možnou tržní cenu. Zajišťujeme kompletní realitní servis, služby renomované advokátní kanceláře, notáře, zpracování znaleckého posudku, daňového přiznání atd.

V případě dalších finančních potřeb jako vyplacení exekucí, závazků bránících prodeji nemovitosti, či potřeby finančních prostředků na případné rezervace pro další bydlení, jsme rovněž schopni Vám tyto prostředky zajistit.

Tým našich právníků, daňových, finančních a realitních specialistů dokázal mnoha lidem ušetřit nemalé peníze a zbavit je mnoha starostí. Můžeme pomoci i Vám!

Zavolejte nám i v případě, že jste již prodej Vašich nemovitostí zadali jiné realitní kanceláři, se kterou můžeme navázat obchodní spolupráci a nabídnout ji naše klienty.

Rychlé vyhledávání

Reality

Novinky

Realitní prostředí se začíná po letech konečně pročišťovat

Padl první trest za nekalé praktiky v realitách

Spotřebitelské úvěry plné chyb a mlžení, v pořádku byla jen pětina

Lidé by měli opravdu důkladně zvážit, u jaké instituce si úvěr vezmou a u jaké nikoli.

ČOI - kauza ohledně RPSN

Klienti by si měli dát pozor na tyto podvodné praktiky některých splátkových společností.

Velice zajímavý a přínosný článek o koupi zadlužené nemovitosti

Koupě zadlužené nemovitosti? Na dražby je pozdě a jsou příliš riskantní

2019 © PomocPro Reality s.r.o. Všechna práva vyhrazena